מאמרים וחדשות > פרזול וטכנולוגיות

 פרזול וטכנולוגיה DreamWood – מתכננים את הבית 

 

בתחילת תהליך התכנון של הבית, חשוב לשים דגש על אחד השלבים החשובים ביותר- תכנון המטבח, ולאחר מכן לעבור לשאר החדרים, הצבעים, הרהיטים והארונות. לפני שתתחילו את התהליך וודאי לא תצפו לכמות החלטות אותן תצטרכו לקחת. אמנם צבעים ועיצוב אתם בהחלט רוצים להתייעץ ולהחליט לבד, אך האם אתם מבינים בתחום הפרזול ויכולים לקחת בו החלטות הרות גורל? אם אתם מרגישים שאיבדתם ידיים ורגליים ועומדים על סף ייאוש, חכו עוד קצת ונסו להתייעץ עם אנשי מקצוע. אצלנו ב- DreamWood תוכלו לקבל מענה אישי שיסביר לכם בסבלנות מרבית כל פרט וכך לצלוח את כל הבחירות עם חיוך והנאה מכל רגע.

 

פרזול מקצועי – השאלות שלכם

 

מה כולל הפרזול?
חשוב להבחין בין שני סוגי הפרזול העיקריים: פנימי וחיצוני, כאשר לכל אחד מהם יש את המאפיינים הייחודיים שלו. פרזול פנימי מוגדר כמסילות שרצות בתוך הארונות, צירים שונים, מגשים מכל הסוגים, מדפים וכמובן מגוון הפתרונות הטכנולוגיים והחכמים ליחידות אחסון פינתיות. פרזול חיצוני לעומת זאת, כשמו כן הוא, חיצוני לרהיט עצמו. בתוך הגדרה זו נכללים כל אביזרי העזר המצויים מחוץ לארון, תאורה וידיות.

 

מדוע להשקיע בפרזול?
הפרזול הוא חלק בלתי נפרד מתכנון הבית שלכם. בדיוק כפי שתרצו לראות את ציפוי הארונות והמגירות מחזיק מעמד לאורך זמן, כך יש להשקיע בפרזול כדי שהוא יוכל להעניק לכם שנים ארוכות של עבודה תקינה ויציבה. בעזר הפרזול הנכון ניתן לשמור על הארונות מסודרים, לייעל את תהליך העבודה, וליהנות מבית מסודר ומאורגן. מלבד זאת, כיום קיים מגוון נרחב כל כך שהפרזול יכול וצריך להיות חלק מעיצוב הבית שלכם, מה שיאפשר לכם להביע בעוד אפיק את טעמכם האישי.

 

על מה יש להקפיד בעת בחירת הפרזול?
הדבר הראשון עליו יש להסתכל הוא שם החברה. בתחום הפרזול קיימות מספר חברות כגון:  Hettich, Blum, kessebohmer  אשר נחשבות לחברות הטובות ביותר בתחום הפרזול, בעלות שם עולמי, כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם מוצר מנצח. בנוסף, חשוב לבחון את ההתאמה לעיצוב הכללי. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בעיצוב הבית ומכיר את עולם הפרזול כך שהוא יוכל להתאים לכם את האפשרויות הנכונות ביותר עבורכם.

 

מהם היתרונות של פרזול נכון?
בעזרת פרזול נכון תוכלו ליהנות מבית פרקטי ונוח במיוחד. בגזרת המטבח תוכלו להשתמש בטכנולוגיות השונות הקיימות היום וכך יהיה באפשרותכם להגדיל את שטחי האחסון שלכם, להפוך את המגירות ויחידות האחסון לנשלפות ומתקדמות במיוחד ולהעניק למגירות את כושר הנשיאה המקסימלי שביכולתן להגיע אליו. כמו כן, טריקה שקטה והפיכת המטבח למודרני ונטול רעשים מיותרים גם היא טמונה בבחירת הפרזול הנכון. מלבד הפרקטיות במטבח, כל ארונות הבית יזכו לשדרוג המתאים בעזרת הפרזול הנכון. תוכלו לדאוג לשטחי אחסון נסתרים, ידיות נשלפות או מסתובבות, מתלים על מתקן מדורג המאפשר תלייה מרובה וסלסלות בגדלים שונים המעניקות לכם אפשרות ליהנות מעיצוב ונוחות משולבות יחדיו.

 

כיצד ניתן לחדש בתחום הפרזול?
בעזרת דוגמאות קטנות מחיי היום יום ניתן לראות כיצד פרזול יכול לשדרג את הארונות ואת חייכם. מתקן מיוחד לתליית המכנסיים ישמור עליהם מגוהצים ומוכנים ללבישה ברגע שייצאו מהארון. מתלה נשלף היוצא מן הארון יכול להקל עליכם בתהליך ההתארגנות בבוקר ומונע צורך לנבור בתוככי המדפים. דלתות הזזה חוסכות מקום בחדר ומאפשרות גישה מהירה ונוחה לכלל המדפים. כל אלו הן רק דוגמאות קטנות שיכולות להראות לכם עד כמה פרזול המותאם אישי יוכל להעניק לכם חוויה ייחודית מביתכם.

 

צריכים הכוונה או ייעוץ אישי בשלבי התכנון ובחירת הפרזול הנכון עבורכם?
צרו קשר ואנחנו ב-
DreamWood נשמח לעזור בכל שאלה ובקשה.