אודות DreamWood

 

DreamWood הינו סטודיו לעיצוב ויצור רהיטים, בו מעצבים ומייצרים פריטי ריהוט ייחודיים בהתאמה אישית, עם מעטפת מקצועית מלאה. אנו מתמחים בעיצוב וייצור עבודות עץ מיוחדות עם אפשרויות בלתי מוגבלות ליצירה של פריטי ריהוט איכותיים, תוך מתן השראה והגשמת חלומות עץ כיד הדמיון ע"י הלבשה בתים, דירות וחללי יוקרה. כל זאת, במטרה להגיע להתאמה מדויקת לנתונים ולצרכים הפרקטיים, ולסגנון העיצוב המבוקש.


כל פריט ריהוט שאנו מעצבים הינו ONE OF A KIND, מיוצר מחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיות מתקדמות, עם ליווי אדריכלי צמוד ובשילוב עבודת יד מוקפדת ברמת גימור מרבית. אנו מעצבים ומייצרים מבחר אין - סופי של סוגי רהיטים לכלל חללי הבית  והעסק, לרבות מטבחים, חדרי ארונות, פינות עבודה, דלפקים, פינות אוכל וחדרי ילדים. כל זאת, בשיתוף פעולה קרוב והדוק עם הלקוח, ובשקיפות מלאה.

 

הסטודיו מעניק מעטפת מקצועית רבת - היקף ללקוחות פרטיים ובשיתוף מלא עם אדריכלים, מעצבים וקבלנים. שירותינו מתחילים בפגישת היכרות אצל הלקוח למתן השראה ויצירה של תוכניות עיצוב. בתוך כך, למעוניינים ישנה מחלקה מיוחדת ALL IN ONE המקנה ליווי אדריכלי צמוד בבנייה ושיפוץ של בתים, דירות וחללים מורכבים. זאת, מטעם אדריכלית ומעצב פנים בעלי ניסיון של כ- 30 שנה במגוון תחומי העיצוב. פרויקטים מורכבים מאתגרים אותנו וזו אחת הסיבות לעיסוקנו בתחום.

 

DreamWood הוקם ומנוהל על ידי סיוון כחלון וסטינגר אלדור, חברי ילדות המחזיקים בניסיון של יותר מ- 15 שנה בעיצוב וייצור רהיטים. את האהבה לעץ ולעיצוב גילינו עוד בימי בית הספר, ולאחר מכן פיתחנו אותה במהלך שירותנו הצבאי, והבאנו אותה לכדי בשלות לאורך שנות עבודתנו בתחום. כיום אנו מפעילים סטודיו לעיצוב ויצור רהיטים וזהו המקום בו אנו זוכים להגשים חלומות המגלמים בחובם את עושרו וייחודיותו של העץ.

 

אנו מקפידים לעבוד עם מיטב הספקים